O FIRMIE

Zakład Usług Budowlanych i Instalacyjnych istnieje od 1999 r. Od początku swojej działalności firma współpracuje z Wałbrzyskim Towarzystwem Budownictwa Społecznego w zakresie obsługi zarządzanych przez tą Firmę budynków na terenie Wałbrzycha i okolic.

Zakres działalności firmy w tym zakresie jest bardzo szeroki - począwszy od robót instalacyjnych, ogólnobudowlanych, dekarsko - blacharskich po całodobową obsługę kotłowni lokalnych - serwis kotłowni gazowych i olejowych dużej mocy oraz pogotowie techniczne w pełnym zakresie zabezpieczenia budynków.

W 2008 roku poszerzyliśmy nasze usługi o wynajem koparko-ładowarki Volvo BL 71, a w 2009 roku rozszerzyliśmy zakres świadczonych usług o zgrzewanie metodą doczołową i elektrooporową.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam spełnić oczekiwania każdego klienta oraz sprostać najbardziej wyszukanym potrzebom. Jesteśmy prężną firmą wykorzystującą najnowsze rozwiązania techniczne. Pozwala nam to potraktować indywidualnie każdego klienta z należytą troską i dbałością.

Staramy się dać klientowi poczucie bezpieczeństwa, rzetelności w połączeniu z satysfakcjonującą ceną. Posiadanie własnego sprzętu i wysoko wykwalifikowanych pracowników pozwala nam na samodzielne, solidne i terminowe wykonanie powierzonych nam zadań inwestycyjnych.

  

    


 
   design by TONER

 
  
Copyright ©  Zakład Usług Budowlanych i Instalacyjnych ZUBII
                      Dariusz Gawron
                      ul. Wyszyńskiego 3, 58-309 Wałbrzych

strona główna  |  do góry  |